→Oficina electrònica

El web oficial de l'Ajuntament de Pollença

971 53 01 08

Inici >> Ajuntament >> El consistori

El consistori

L'equip de govern

Miquel Àngel March Cerdà
Batle, Cultura, Hisenda
batlia@ajpollenca.net
J. Liliana Caplloch Cerdà
Cala Sant Vicenç, Comerç, Fires i mercats, Turisme
icapllonch@ajpollenca.net
Bartomeu Cifre Bennàssar
2n Tinent de Batle, Medi Ambient, Noves Tecnologies, Urbanisme, Portaveu de l'Equip de Govern
bcifre@ajpollenca.net
Miquel Àngel Sureda Massanet
3r Tinent de Batle, Portaveu de grup, Biblioteques municipals, Museu, Normalització Lingüística, Policia Local
masureda@ajpollenca.net
Magdalena Seguí Cerdà
Benestar social, Participació ciutadana, Personal
magdalenasegui@ajpollenca.net
Antoni Cànaves Capllonch
1r Tinent de Batle, Educació, Esports, Festes, Joventut
tcanaves@ajpollenca.net
Andrés Nevado Rodríguez
4t Tinent de Batle, Portaveu de grup, Cementiri, Delegació Especial Port de Pollença, Serveis generals, Emser
andresnevado@ajpollenca.net

La resta de representants

Bartomeu Cifre Ochogavía
Oposició, Portaveu de grup
tomeucifre@ajpollenca.net
Francisca Cerdà Nadal
Oposició
francisca.cerda.nadal@hotmail.com
Miquel Llobeta Vives
Oposició
m.llobeta@ajpollenca.net
Elionor Tugores Cifre
Oposició
ntugores@ajpollenca.net
Maria Buades Cifre
Oposició
mariabuades@ajpollenca.net
Mateu Soler Estrany
Oposició
mattsoler91@gmail.com
Pere Josep Coll Torrandell
Oposició
alternativaperpollenca@gmail.com
Marina Llobera Vicens
Oposició, Portaveu de grup
alternativaperpollenca@gmail.com
Martí Roca Olivieri
Oposició, Portaveu de grup
martiroca@ajpollenca.net
Oposició, Portaveu de grup
davidalonso@ajpollenca.net